Verejné vystúpenia

Vytvoríme atmosféru, ktorú precítite všetkými svojimi zmyslami.

Ozvláštnite svoje mestské, či obecné slávnosti a podujatia pre verejnosť.  Veľkolepá bubenícka show na pódiu s bubeníkmi v počte podľa vášho želania. Vytvoríme atmosféru ktorú precítite všetkými svojimi zmyslami. Strhneme vás do ladného pohybu a dobrej nálady!

Precíťte zážitok veľkolepého sambového orchestra buď na pódiu, alebo v pohybe, priamo medzi ľuďmi. S elitnou zostavou pre vás pripravíme vystúpenie podľa vášho želania. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme vystupovať nielen staticky, ale i v pohybe v doprovode s inými hudobníkmi, či hosťami.

A ak chcete poriadny rozruch a pohyb ktorý rozvibruje bunku každého jedného účastníka, vytvoríme pre vás sprievod! Načo by vám bol červený koberec. My pre vás stvoríme koberec vytvorený z energie, hudby a rôznofarebných vibrácií.

Pre zaujímavé príležitosti máme pre vás pripravené aj skutočne cenné kostýmy, ktoré si obliekame len na vzácne príležitosti. 12 neoceniteľných kúskov, v ktorých sme vystupovali aj priamo na karnevale v Rio de Janeiro a ešte stále dýchajú tou neskutočnou energiou exotiky!

Potrebujete odprevadiť na pódium skutočne ctených hostí, či predstaviteľov, na ktorých vám záleží? My to pre vás urobíme s noblesou.

Rovnako tak urobíme pre vás interaktívny program, ktorý si aj sami odmoderujeme. Vnoríme sa medzi divákov a okrem hudobného zážitku si vyskúšajú aj hru na bubny a dozvedia sa aj pikošky o rytmoch a o tom, čo o nich ani netušili….

Dosť bolo nudy. Dodajte energiu svojim podujatiam a stavte na to, čo dostane každého. Na hudbu v rytme ktorej sa bude kolísať skutočne každý!

Pocíťte zážitok z bubnov na vlastnej koži!

Máte záujem o naše vystúpenie?

Športové podujatia Charitatívne podujatia a benefície Ponuka pre firmy Verejné vystúpenia Verejné workshopy Otváračky Vaše akcie Akcie zamerané na deti Ponuka služieb