Akcie zamerané na deti

programy a workshopy pre deti a teenagerov na mieru

Chcete dopriať deťom skutočný zážitok, ktorý ich zdvihne zo stoličiek a je nabitý obrovskou kopou energie? Zapojiť ich do hry na hudobné nástroje, zažiť kopec zábavy, no zároveň im to dopriať aj s edukatívnym podtitulom?

Pripravíme pre vás programy a workshopy pre deti a teenagerov na mieru. Materská, základná škola, či stredná škola? Milujeme túto oblasť a s nadšením pripravíme program pre tých najmenších, ich rodičov, či učiteľov.

Potešte detičky napríklad na MDD a doprajte im zažiť neopakovateľný zážitok v rytme hudby, ktorá ich pohojdá na vlne fantázie a detskej bezstarostnosti. Predvedieme im našu hru na nástroje a následne sa spoločne s nimi vnoríme do bohatého programu a workshopov, či už vonku, alebo vo vnútri.

Obľúbené sú aj formáty v kutlúrnom dome, kam príde celá škola, či škôlka. Punc originality dodáva aj videoprojekcia.

Neopakovateľný zážitok v rytme hudby, ktorá ich pohojdá na vlne fantázie a detskej bezstarostnosti.

Predvedieme im našu hru na nástroje a následne sa spoločne s nimi vnoríme do bohatého programu a workshopov, či už vonku, alebo vo vnútri. Obľúbené sú aj formáty v kutlúrnom dome, kam príde celá škola, či škôlka. Punc originality dodáva aj videoprojekcia.

Pocíťte zážitok z bubnov na vlastnej koži!

Máte záujem o naše vystúpenie?

Športové podujatia Charitatívne podujatia a benefície Ponuka pre firmy Verejné vystúpenia Verejné workshopy Otváračky Vaše akcie Akcie zamerané na deti Ponuka služieb