Náš príbeh

Jedného dňa sa spojila energia kontinentov a láska k hudbe a vznikla z toho Campana Batucada! Sme ľudia, ktorí milujú život a našim poslaním je prebúdzať v ľuďoch radosť a energiu cez bubny.

Predstavte si ten pocit, keď sa vám pod kožu dostávajú vibrácie a šťavnaté zvukové odtiene, ktoré si vychutnávate každou bunkou vášho tela…

Hovorí sa, že každý človek by mal aspoň raz zažiť na vlastnej koži karneval v Rio de Janeiro. A čo tak, zažiť ho priamo na Slovensku? Prinášame vám exkluzívnu výnimočnú kombináciu bubeníckej show a elitnej zostavy bubeníkov. Dávame vám garanciu veľkolepého pódiového vystúpenia, ktoré vám vyčaruje zimomriavky na celom tele. Zažite s nami kúsok Brazílie aj na Slovensku.

Podľa dávnej legendy, je v bubnoch zakliate slnko.

Práve zvuk bubnov je tu s nami od nepamäti.
Človeku stačí začuť energickú hru na bubny a prebúdza sa v ňom podvedome sila prepojenia samého so sebou, prírodou a chuťou žiť. Veď aj naše srdce bije ako krivka EKG. Má svoj rytmus. A predstavte si tú silu, keď sa zladí rytmus srdca a bubna. Symbióza, ktorá zbúra všetky limity a prekážky.

„Za naše vystúpenia ručím vlastným menom.“

Igor Holka, zakladateľ

Svet farieb, chutí, vôní a pocitov

Campana Batucada vás prenesie do sveta farieb, chutí, vôní a pocitov. A to nielen svojim muzikantským umením, ale aj vizuálne. Naše kostýmy sú dovezené buď priamo z Brazílie, alebo ušité zo vzácnych látok, ktoré sme priniesli z rôznych kútov sveta. Vaše oči sa tak môžu pokochať originálnymi kostýmami a zaručujú skutočnú kostýmovú variabilnosť. Našim klientom sa dokážeme aj v tomto smere prispôsobiť podľa požiadaviek. Hodvábne popretkávané nohavice, látky ktoré spievajú svoju vlastnú pieseň vzdialených kontinentov, či tie ktoré nesú v sebe punc tej najvyššej exkluzivity. Našou súčasťou sú aj inovatívne prevedenia – ako napríklad kostýmy, ktoré svietia.

Zakladateľom a lídrom skupiny Campana Batucada je Igor „Presidente“ Holka.
Campana Batucada má za sebou obrovské množstvo úspechov. Aké sú to?

Bubny hovoria rečou, ktorej rozumie každý.

Bez ohľadu na vek, postavenie, či miesto. Dokážu vás vytrhnúť z letargie a doliať do žíl životodarnú energiu. Vďaka bubnom spoznáte lepšie samého seba. A práve preto, sme tu pre vás. Aby sme pomocou tohto magického nástroja vyčarovali to, čo v danej chvíli potrebujete.

Prinášame vám túto možnosť cez naše vystúpenia, workshopy, teambuildingy, či na objednávky na špeciálnu príležitosť. Našou neoddeliteľnou súčasťou sú aj nadčasové a nadnárodné prepojenia, spolupráce a benefičné podujatia. Pretože Campana Batucada je nielen živelná bubnová show, ale má aj rozmer sociálneho projektu.